Mafia II polski dubbing-co myślicie?

matijas97 napisał(a):
nawet w wiedźmina 2 gram z angielskim dubbingiem :D

Powiedz, że żartujesz.
jak byłby dubbing i polskie napisy do wyboru wybrałbym polskie napisy według mnie polski dubbing zepsułby tą grę tak jak Borys Szyc w 8 Mili
Maf napisał(a):
matijas97 napisał(a):
nawet w wiedźmina 2 gram z angielskim dubbingiem :D

Powiedz, że żartujesz.

Wybacz, polski dubbing mi nie odpowiada. Jedyna gra, w której dubbing mi się podoba to Prince of Persia Piaski Czasu.
@down : W opcjach możesz ustawic angielski dubbing, ale koniec tego OT
Life without love is mighty empty,
But confession's good for the soul
I'd rather have love that I can cling to
Than have the world and all of it's gold
Przecież w Wiedźminie nie było dubbingu, ta gra była tworzona pod język polski. To trochę tak jakbyś oglądał "Chłopaki nie płaczą" z wyłączonym dźwiękiem i napisami (no chyba, że jest dubbing angielski ;])
Ja wolę orginalne głosy bohaterów , i tak jest dobrze bo są napisy polskie , mało który aktor potrafił by walnąć takie teksty jak Joe - tylko by to zepsuli ;-)
Przypadkiem znalazłem na YouTube dość nowy filmik, bo opublikowany niecałe pół roku temu, przedstawiający prolog Mafii II z polskim dubbingiem. Muszę przyznać, że jak na fanowskie nagranie, całkiem fajnie to wyszło. Aktor podkładający głos Vito całkiem dobrze aktorsko wczuł się w rolę. Gdyby tak jeszcze wykorzystać najnowsze osiągnięcia techniki AI i przekonwertować jego głos na głos oryginalnego Vito, to w ogóle byłaby bomba:
Obrazek